Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Už víte, kde chcete mít svoji svatební hostinu? Pokud ano a jste přesvědčeni o tom, že ono místo je oblíbené a žádané, rezervujte si je klidně i s ročním předstihem. Některá místa totiž bývají obsazená hodně dopředu. Pokud zatím nevíte, zkuste hledat na internetu, nechejte si doporučit restauraci od známých anebo si zkuste vytipovat více restaurací a osobně je obejděte, vyzkoušejte a informujte se.

Hostinu můžete mít v příjemné a útulné restauraci anebo třeba v příjemném prostředí hotelu, kde pak strávíte i svatební noc. V hotelu pak můžete rezervovat i pokoje pro hosty, kteří na Vaši svatbu přijedou z daleka. V letních měsících pak připadají v úvahu terasy a zahradní slavnosti, se kterými Vám může pomoci profesionální cateringová firma .

Jakmile máte rezervováno místo pro konání svatební hostiny, je nutno se dohodnout na dalších detailech a sjednotit Vaše představy a možnosti té které restaurace. Je třeba se dohodnout, zda oslava bude nějak časově omezena, případně jak.

Některá zařízení si také účtují poplatky za pronájem prostor. O těchto věcech byste měli být informováni předem. Zahradní slavnost se také neobejde bez přístřešků, aby se hosté měli kam schovat, kdyby začalo pršet. Na tento účel existují i firmy, které Vám zapůjčí a instalují potřebné stany a případně i nábytek. Myslete také na děti - pokud jich bude na svatbě více, měly by mít také vyhrazený svůj prostor na hraní - např. stolek na malování, stolní hry apod. Také byste pro ně měli zajistit místo na odpočinek a případně i hlídání .

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.