Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Jak vznikl svatební průvodce

Jmenuji se Blanka Kaksová a jsem majitelkou Svatebního centra Caxa, které jsem založila v roce 2000. Zabývám se navrhováním a šitím svatebních a společenských šatů a veškerou činností spojenou se svatební tematikou.

Protože se denně při své práci setkávám s novými a novými nevěstami, které se dotazují na různé věci ohledně svatby, rozhodla jsem se zřídit tyto webové stránky, na kterých můžete najít odpovědi na některé z Vašich dotazů ohledně svatební problematiky. Dozvíte se informace ohledně organizace Vaší svatby, jak zvolit svatební šaty, svatební kytici, jak zařídit svatební oznámení, objednat snubní prstýnky, dále také různé tipy a triky, svatební zvyky a tradice a mnoho dalšího.

Informace, které tu najdete, vychází z větší části z mých vlastních zkušeností získaných dlouholetou prací ve svatebním salonu, ale čerpala jsem také z různých zdrojů na internetu, které se svatební problematikou zabývají. Některé zdroje jsou v článcích uvedeny, a pokud jsem na nějaké zapomněla, kontaktujte nás, a my údaje doplníme. Také předem děkuji jménem svým a jménem potencionálních návštěvníků svatebního průvodce za takto získané informace. To samé se týká i fotografií se svatební tematikou zde uveřejněných, které byly získány z veřejně dostupných zdrojů, a to bez znalosti jejich původu a rozhodně ne s úmyslem jejich zneužití. Pokud by komukoli vadilo použití těchto fotografií, samozřejmě mě kontaktujte a dohodneme se buď na zveřejnění kontaktu na autora, anebo na jejich odstranění. Jelikož se jedná o stránky pouze informativní a neziskové, rádi uveřejníme zdarma kontakt na kohokoli, kdo zde najde své produkty, jelikož tím, že jsme je zde použili, je považujeme za atraktivní a přínosné pro tuto tematiku.

Doufám, že informace a rady, které na svatebním průvodci najdete, Vám pomohou zorganizovat úspěšně Váš svatební den. Pokud byste měli jakékoli další otázky, neváhejte mě kontaktovat na kontaktech zde uvedených. Samozřejmě Vás také rádi osobně uvítáme v našem Svatebním centru CAXA ve Vsisku u Olomouce, kde Vám osobně poradíme s výběrem všeho potřebného pro Vaši svatbu. Veškeré informace o našich službách, a také mnoho fotografií svatebních šatů, společenských šatů, svatebních kytic a mnoho jiného najdete i na našich webových stránkách www.caxa.cz

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.