Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Svědek, družba, svatební hosté

Svědek může dostat do klopy myrtu s mašličkou, stejnou jako mají svatební hosté, ale je vhodnější jej odlišit. Proto doporučuji ozdobit klopu svědka buď větší myrtou (větší mašlička) nebo korsáží podobnou té ženichově, ale v menší podobě, či korsáží z jiných květů ze svatební kytice, než má ženich.

Družba může dostat kromě myrty do klopy také malou kytičku. Samozřejmě vše v barvě celé výzdoby.

Svatební hosté obvykle dostávají při příchodu do domu nevěsty či ženicha anebo při příchodu na místo obřadu myrtu s mašličkou. Buď může být použita klasická bílá mašlička, v současné době jsou však v nabídce i různé ozdobné mašličky  bílé, krémové či barevné. Takže proč nesladit vše s ostatním a vyhnout se klasice?

Květinové ozdoby do klopy objednáte v květinářství spolu s ostatní květinovou výzdobou, myrty s mašličkami můžete objednat tamtéž anebo, pokud disponujete šikovným myrtovým keřem na zahrádce, můžete zakoupit pouze mašličky a špendlíky a připravit vše sami.

Různý sortiment potřebného zboží prodávají ve svatebních salonech či galanterii (osobně doporučuji svatební salony, v galanteriích je sortiment omezen na obyčejné mašle). Viz www.caxa.cz/svatebni-dekorace .

myrta klasická

 

 

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.