Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Svatební menu

není nutnou součástí svatby, ale určitě přítomné hosty potěší, pokud budou předem vědět, do dobrého je pro ně na svatební hostině připraveno.

Svatební menu bude umístěno na každém místě na svatební tabuli. Jeho barva a styl by měly tedy odpovídat barvě a stylu svatební tabule.

Obvykle je možné u některých firem objednat svatební menu i ostatní tiskoviny ve stejném stylu jako svatební oznámení a pozvánky. Vše pak pěkně ladí a vytváří ucelený dojem.  Cenová hladina se pohybuje okolo 25-35 Kč (od dodavatelů, se kterými mám zkušenosti).

Fantazii se samozřejmě meze nekladou a můžete si vytvořit své menu sami dle vlastních představ.

Menu by mělo obsahovat ideálně přibližný čas oběda s popisem jednotlivých chodů (předkrm, polévka, hlavní chod, eventuelně zákusek), dále pak další připravované chody (např. večerní občerstvení v podobě švédských stolů od ..... hodin anebo večeře : .... hodin a popis). Záleží samozřejmě na tom, co jste pro své hosty připravili.

Můžete si nechat vytisknout také nápojové menu, pokud máte s restaurací dohodnutý určitý omezený sortiment nápojů, které mohou nabízet. Dáte tak hostům jasně najevo, jaké nápoje mají na svatbě k dispozici a vyhnete se tak například problému , že některý z hostů si poručí drahý koňak.

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.