Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Chybí Vám organizační talent nebo čas? Svěřte svoji svatbu do rukou profesionála!

Pokud jste časově velmi vytížení nebo si chcete ušetřit všechny ty starosti s přípravami a organizací svatby, vyvarovat se svatebnímu shonu a stresu a přitom zařídit vše tak, aby byli všichni spokojení a vše klapalo, jak má, využijte služeb, které nabízí svatební agentka, svatební agentura či koordinátor. Nezáleží na tom, zda plánujete "velkou" (nad 50 zúčastněných) nebo "malou" svatbu.

Samozřejmě tímto úkolem můžete pověřit i svého dobrého kamaráda či kamarádku, sestru či jiného příbuzného. V tomto případě však nečekejte takovou profesionalitu, jakou Vám zajistí zkušená svatební agentura či koordinátor. Profesionální služby nabízí třeba www.svatebniagentka.cz 

Takový člověk je schopen zajistit v podstatě vše - doporučí Vám renomovaný svatební salon, pomůže s výběrem oblečení, zařídí svatební kytice a výzdobu, dohodne svatební hostinu, pomůže obstarat prstýnky, oznámení, sestaví s Vaší pomocí seznam svatebních hostů, zajistí rozeslání svatebních oznámení, sepíše seznam svatebních darů a zajistí, abyste nedostali tři stejné žehličky, zajistí veškeré cukroví, dorty a občerstvení včetně jejich doručení na místo, postará se o zakoupení veškerého potřebného zboží - mašliček, stužek, věnečků, sestaví seznam svatebních vozů, určí zasedací pořádek a mnoho dalšího. Ve svatební den pak zaručí hladký chod celého obřadu a následně také svatební hostiny. Vše s Vámi samozřejmě bude průběžně konzultovat.

Je dobré si předem stanovit předběžnou částku, kterou chcete za svatbu utratit. Od té se pak bude mnohé vyvíjet.  Zkušený svatební koordinátor či svatební agentura Vám pak nabídne možnosti , které se Vám nabízejí a Vy si můžete vybrat, v jakém stylu bude Váš svatební den probíhat.

Ceny za služby svatebního koordinátora se odvíjejí od služeb, které od něj budete požadovat, a od času, který zařizováním svatby stráví. 

Je jen a jen na Vás, jestli se rozhodnete zariskovat a budete si organizovat a koordinovat svůj velký den sami nebo investujete do služby, která Vám zajistí, že budete moci hodit všechny starosti za hlavu a jen slavit. Ať tak či tak, přejeme Vám, ať si svůj svatební den užijete naplno!

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.