Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Svatební hry rozproudí a oživí zábavu během svatebního veselí, proto se jimi můžete inspirovat.

Hádání ruky nevěsty

Následující úkol je pro ženicha. Ženich se odvede stranou a zavážou se mu oči. Potom se vybere pět žen včetně nevěsty a postaví se do řady. Nezapomeňte všem ženám sundat prstýnky a jiné šperky nebo je vzájemně prohodit. Ženichovým úkolem je podle hmatu poznat ruku nevěsty. Je možné hledat nevěstu i podle nohy. Když k ženám postavíte tajně nějakého muže, je o zábavu postaráno.

Hádání zadku u ženicha

Tento úkol je pro nevěstu. Nevěsta se odvede stranou a zavážou se jí oči. Poté se vybere pět mužů včetně ženicha a postaví se do řady. Pokud mají přítomní muži pásek, sundají ho nebo navléknou nekomu jinému. Úkolem nevěsty je poznat ženicha podle zadku .

Sundávání podvazku

Nevěsta se posadí na židli a ženichovi se svážou ruce. Bez pomoci rukou musí ženich nevěste stáhnout podvazek. Poté jej odhodí za sebe, a kdo z přítomným mužů jej chytí, do roka se ožení.

Společné překonávání překážek

Nevěsta a ženich si obují po jedné brusli. Nohy se jim svážou dohromady a jejich úkolem je dostat se do vytýčeného cíle podle předem určené trasy. Cestou musí překonat různé překážky - mohou něco přeskakovat, podlézat, něco vypít, něco sníst. Můžete přidat i úkoly jako je společné koupání dítěte ženichem, zatloukání hřebíku nevěstou, společné otevírání lahve vína apod. Tento úkol nedoporučuji absolvovat ve svatebních šatech!

Balonkový a židlový tanec - viz článek hudba na těchto stránkách

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.