Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Spodní prádlo

Spodní prádlo je nedílnou součástí oblečení nevěsty (a nejen jí). Zejména nevěsta by si však měla na svatbu pořídit nové krásné spodní prádlo. Je potřeba si uvědomit, že svatba je obvykle jedenkrát za život, a proto si nové prádlo zasloužíte. Rozhodně není vhodné vdávat se ve starých kytičkovaných kalhotkách a zaprané podprsence.

Možná Vám to připadá samozřejmé, ale věřte, že už jsem viděla a oblékala spoustu nevěst, a ne vždy to samozřejmostí bylo. Viděla jsem už i červené či žluté kalhotky, a to mi pro tuto událost připadá opravdu nevhodné.

Spodní prádlo Vám nabídnou v každém lepším svatebním salonu. Obvykle nabízí sortiment, který v běžné obchodní síti seženete hůře. Jedná se především o speciální push-up podprsenky s odepínacími ramínky, případně s gelovými zády (pokud máte šněrování na holých zádech, je to nutné), samozřejmě doplněné do sady kalhotkami, případně podvazkovým pásem apod. Doporučuji zakoupit si prádlo přímo v salonu, protože si je ihned můžete pod vybrané šaty vyzkoušet.

  

Romantické duše si pořídí i něco pěkného na svatební noc. Co takhle třeba korzet s podvazky anebo sexy košilka?

Každá nevěsta by na sobě měla mít také něco modrého - proto se dává modrý podvazek na nohu. V našem svatebním centru CAXA jej dáváme nevěstám jako dárek, jinde si ho nejspíš budete muset koupit. Používá se stejně jako svatební kytka, ale pro opačné pohlaví. Tedy ženich jej háže mezi svobodné muže a ten, který jej chytí, se prý do roka a do dne ožení.

Svatební punčochy by měly být povinné pro každou nevěstu, tedy i v letních měsících. Punčochy jsou vůbec součástí každého společenského oděvu a svatebního zvlášť. Doporučuji koupit si samodržící punčochy v barvě šatů - prodávají se bílé, krémové, ale i tělové. Drží dobře a oceníte je především při cestě na WC. Klasické punčocháče jsou pod svatební šaty nepraktické. Když si představíte, jak zvedáte v prostoru 1 x 1 m všechny ty vrstvy sukní a spodniček a ještě si přitom máte stahovat punčochy .... , no někdy se u toho můžete i dost zapotit...

A pokud na to Váš partner nemyslí sám, kupte nové spodní prádlo i jemu. I on si ve svůj svatební den zaslouží mít na sobě něco pěkného. Barvu trenýrek i ponožek jednoduše zvolte podle barvy obleku. Obzvlášť pečlivě pak pod světlé kalhoty, které mohou být leckdy tak trochu průhledné.

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.