Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Uvažujete-li o koupi svatebních šatů, musíte počítat s větší investicí. Záleží samozřejmě na šatech, jejich značce a použitém materiálu. Pokud si svatební šaty necháte ušít u švadleny, vyjdou Vás asi nejlevněji, ale švadleny obvykle nemají se svatebními šaty až takovou zkušenost, protože je nešijí denně. Zajděte si tedy raději za zkoušku raději vícekrát, abyste se nemusela bát přípradného výsledku. Také sehnat materiál v běžné obchodní síti není snadné. Každopádně pokud svěříte šití svatebních šatů švadleně, nejdříve se s ní dohodněte na tom, jaký materiál a jaké množství je vhodné zakoupit.

Další možností je zakoupení hotových svatebních šatů na internetu, některém ze svatebních veletrhů či od kterékoli z velkoobchodních firem nebo českých výrobců. Nabídek je mnoho a také cenové relace jsou různé. Můžete koupit šaty jednodušší a levnější za cca 7 - 8000 Kč, ale také značkové za 20 - 50 000 Kč, záleží samozřejmě na té které značce.

Svatební šaty si můžete zakoupit anebo objednat  také dle katalogu či stávajících vzorků v některých svatebních salonech, nabídka je také široká. V některých svatebních salonech Vám také ušijí svatební šaty na míru dle Vašich představ. Tady je výhodou, oproti šití u švadleny, že si můžete přinejmenším vyzkoušet , jaký typ šatů Vám padne. Ne vždy to budou právě ty z obrázku, který jste si přinesla.

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.