Úvod   |   O svatebním průvodci   |   Spolupracujeme   |   Kontakt

Jmenovky na svatební tabuli

Svatební tabule by měla být opatřena jmenovkami, tak aby každý z hostů věděl, kde je jeho místo a nevznikl tak zmatek při usazování hostů. Připravte si proto předem pečlivě promyšlený zasedací pořádek a dle něj pak umístěte na svatební tabuli jmenovky (anebo předejte svůj zasedací pořádek tomu, kdo Vám svatební tabuli bude připravovat ).

Jmenovky papírové by měly být zhotoveny ve stejném stylu jako Menu či ostatní svatební tiskoviny. Můžete použít jmenovky stojací ve tvaru A anebo jednoduché kartičky, které položíte na talíř, či před něj. Objednat si můžete pouze čisté kartičky a jména napsat rukou anebo objednat tištěné jmenovky (u některých firem to vyjde docela dráž, protože ke každé jmenovce platíte štoček, ale jiné firmy dodávají jmenovky i s tiskem na cca 5-10 Kč). Také můžete jmenovku např. přivázat ozdobnou mašličkou na židli, anebo připíchnout ozdobným špendlíkem třeba do jablíčka či jiného ovoce, připevnit ozdobným kolíčkem na ubrousek či sklenici atd.

Další možností je objednat svatební miničokoládky s motivem použitým na všech tiskovinách a se jménem. Takto získáte nejen originální jmenovky, ale také milé dárky pro svatebčany ve formě čokoládky. Tyto čokoládky stojí obvykle kolem 15-25 Kč dle velikosti .

Originální jsou i jmenovky formou nafouknutých balonků, které přivážete na každou židli. Během hostiny pak můžete všichni své balonky najednou vypustit ( musí však být naplněné heliem ).

Jmenovky, čokoládky, balonky (i s heliem), a různé další ozdůbky či inspirace (kolíčky, stužky atd.) seženete i u nás ( Svatební centrum CAXA ) .

 

      Zásady ochrany osobních údajů / webdesign Studio R3D, s.r.o.